Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PDF

klasy 3 i 4

Klasy III i IV w kinie i na kręgielni

26 września 2018 roku klasy III i IV udały się do Cinema City na film ,,Biały Kieł" i na Kręgielnię.

Uczniowie poznali mądrość płynącą z adaptacji kinowej ponadczasowej książki J. Londona ,,Biały Kieł", mieli możliwość rozwijania empatii. Dzieci były niezmiernie poruszone losami głównego bohatera. Podczas seansu doświadczały zarówno smutku i współczucia, nadziei i radości, że mimo zagrożeń wszystko dobrze się skończyło.

Następnie wszyscy przeszli na Kręgielnię, gdzie przez 80 minut rywalizowali w zbijaniu kręgli i zdobywaniu punktów. Była to integracja zarówno wewnątrzklasowa i międzyklasowa poprzez wspólną zabawę i naukę zdrowej rywalizacji i gry fair play.