Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PDF

 

11 grudnia swój finał miała w naszej szkole akcja „Szlachetna paczka”. W tym roku przygotowywaliśmy podarki dla 3 rodzin. Udało nam się przygotować 42 paczki, które przekazane zostały do magazynów, a następnie poprzez wolontariuszy trafiły do potrzebujących rodzin. Tą drogą chcielibyśmy, jako koordynatorzy akcji w szkole, podziękować za olbrzymie zaangażowanie, każdy najmniejszy, przyniesiony podarek. W sposób szczególny swoje podziękowanie kierujemy dla rodziców, którzy pomogli nam w transporcie paczek, a także tych, którzy zaangażowali się w opakowywanie ich w papier pakunkowy.

 

Razem możemy więcej! Warto pomagać!

 

Dziękujęmy!

 

 


 

Relacja z dostarczenia paczek

 

Relacja szlachetna paczka.pdf 

 

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali wielkie serce i włączyli się w projekt.