Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
/index.php?option=com_content&view=article&id=132&catid=132
PDF

 

SPORTOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY!!!

Codzienna aktywność fizyczna jest kluczem do zdrowia i dobrego samopoczucia. Piękna pogoda sprzyja rodzinnemu ruchowi na świeżym powietrzu i różnorodnym formom aktywności fizycznej. Warto uwiecznić je na zdjęciu i podzielić się swoimi pomysłami z innymi. Bądźcie inspiracją dla innych i przy okazji wygrywajcie nagrody!

Nasza szkoła zaprasza do wzięcia udziału w rodzinnym, sportowym konkursie fotograficznym „Aktywność fizyczna nie musi być nudna". Tematem konkursu jest przedstawienie naszej codziennej aktywności fizycznej. Zachęcamy do fotografowania  autorskich gier czy rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.

Aby wziąć udział w konkursie, należy przynieść  w formacie A5 do dnia 30 września 2016 r. fotografię rodzinną, wraz z krótką informacją na temat, okoliczności wykonania zdjęcia oraz aktywności fizycznej i roli jaką odgrywa w naszym codziennym życiu. Nie zapomnijcie opisać miejsca w którym zostało wykonane dane zdjęcie.

O wyborze najlepszych zdjęć zadecyduje Komisja Konkursowa a wyniki zostaną ogłoszone11 października 2016 r. na stronie internetowej Szkoły Podstawowej

nr 45 im Pauli Montal Sióstr Pijarek w Krakowie.

 

 

Monika Cybart-Hejzner

nauczyciel wychowania fizycznego