Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • dsc_7368.jpg
  • dsc_7420.jpg
  • dsc_7475.jpg
PDF

klasa 3

Pielgrzmka dziękczynna dzieci pierwszokomunijnych

17 maja 2017 roku dzieci komunijne z klasy trzeciej wraz z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem, siostrą Ulą i wychowawczynią klasy odbyły pielgrzmkę dziękczynną do Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Czernej. Podczas Eucharystii dziękowali za dar pierwszej Komiunii Świętej. Ojciec Karmelita przybliżył wszystkim zebranym postaci proroka Eliasza, obraz Matki Bożej Szkapelrznej i św. Rafała Kalinowskiego. 

Dzieci wraz z rodzicami zwiedzały muzeum na terenie Czernej oraz miło spędzały czas bawiąc się wspólnie w pięknej okolicy. To był bardzo miły i udany wyjazd.

 

M. Duchnik