Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PDF

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

 

Nazwa koła

Prowadzący

Dzień i godzina

Zajęcia wyrównawcze dla klasy I

M. Duchnik

Wtorek 12:45 – 13:30

Kółko zabaw integracyjnych – kl. I

M. Duchnik

Czwartek 14:00 - 14:45

Zajęcia rozwijające matematyczno – przyrodnicze dla klasy II

J. Stolarzewicz

Piątek 12:45 – 13:30

Gry i zabawy sportowe

J. Stolarzewicz

Wtorek 12:45 – 13:30

Zajęcia wyrównawcze dla klasy III

E. Dankiewicz

Środa 12:45 – 13:30

Kółko wiedzy dla klasy III

E. Dankiewicz

Czwartek 12:45 – 13:30

Schola

s. K. Żelazko

Poniedziałek 13:50 – 14:35

Język migowy

s. K. Żelazko

Czwartek 14:45 – 15:30

Język angielski kl. IV – V (poziom podstawowy)

E. Dmochowska

Środa 13:50 – 14:35

Język angielski kl. IV – V (poziom rozszerzony)

A. Roszczak

Poniedziałek 13:50 – 14:35

Język angielski kl. VI – VII (poziom podstawowy)

E. Dmochowska

Środa 14:45 – 15:30

Język angielski kl. VI – VII (poziom rozszerzony)

A. Roszczak

Czwartek 14:35 – 15:20

Kółko komputerowe dla klas V – VI / wymiennie z dyżurem dla ucznia - fizyka

J. Ozga

Wtorek 14:45 – 15:30

Koło przyrodnicze dla klas V i VI

A. Pedrycz

Piątek 13:50 – 14:35

Koło języka niemieckiego

D. Kulig

Wtorek 13:50 – 14:35

Środa 14:35 – 15:20

Terapia logopedyczna

D. Kulig

Środa 13:50 – 14:35

Zajęcia sportowe                 

M. Cybart - Hejzner

Wtorek 13:50 – 14:35

Gimnastyka korekcyjna

M. Cybart - Hejzner

Poniedziałek 12:45 - 13:30

Piłka nożna kl. IV - VI

P. Kuk

Poniedziałek 13:50 – 14:35

Piłka nożna kl. I - III

P. Kuk

Wtorek 12:45 – 13:30

Koło polonistyczne

I. Stanek

Wtorek 14:45 – 15:30

Koło teatralne

I. Stanek

Wtorek 13:50 – 14:35

Zajęcia rozwijające z matematyki (kl. VII)

J. Iglar

Piątek 13:50 – 14:35

Zajęcia rozwijające z matematyki (kl. VI)

J. Iglar

Czwartek 14:45 – 15:30

Koło turystyczne - historyczne

G. Mroczek

Raz w miesiącu w terminie umówionym z uczniami

Język angielski (w ramach zajęć na świetlicy)

A. Roszczak

Czwartek 12:35 - 13:35 (kl. I, II); 13:35 - 14:35 (III, IV)

Zajęcia rozwijające z przyrody (kl. IV)

A. Pedrycz

Czwartek 13.50 - 14.35