• img_0852.jpg
  • img_0888.jpg
  • img_0889.jpg

„Opowieść wigilijna”

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy siódmej udali się do Teatru Współczesnego na spektakl będący adaptacją powieści Karola Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Wyraziste postaci i subtelny humor w połączeniu ze znakomitym oddaniem świątecznej atmosfery na scenie wpłynęły na bardzo pozytywny odbiór sztuki, dając okazję do chwili przedświątecznej refleksji.

Tuż po spektaklu uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorkę Agnieszkę Zieleziecką, podczas których mieli okazję spróbować swoich sił w improwizacji scenicznej oraz usłyszeli wiele cennych wskazówek dotyczących gry aktorskiej i kreacji postaci. Sztuka pozwoliła poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a uczniowie wyraźnie zostali zainspirowani warsztatami do doskonalenia swoich umiejętności aktorskich.

A.Roszczak