Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size
 • img_0852.jpg
 • img_0860.jpg
 • img_0863.jpg
 • img_0865.jpg
 • img_0871.jpg
 • img_0874.jpg
 • img_0879.jpg
 • img_0886.jpg
 • img_0888.jpg
 • img_0889.jpg
PDF

klasa 7

„Opowieść wigilijna”

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy siódmej udali się do Teatru Współczesnego na spektakl będący adaptacją powieści Karola Dickensa pt. „Opowieść wigilijna”. Wyraziste postaci i subtelny humor w połączeniu ze znakomitym oddaniem świątecznej atmosfery na scenie wpłynęły na bardzo pozytywny odbiór sztuki, dając okazję do chwili przedświątecznej refleksji. 

Tuż po spektaklu uczniowie wzięli udział w warsztatach teatralnych prowadzonych przez aktorkę Agnieszkę Zieleziecką, podczas których mieli okazję spróbować swoich sił w improwizacji scenicznej oraz usłyszeli wiele cennych wskazówek dotyczących gry aktorskiej i kreacji postaci. Sztuka pozwoliła poczuć atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, a uczniowie wyraźnie zostali zainspirowani warsztatami do doskonalenia swoich umiejętności aktorskich.

 

A.Roszczak