Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • sdc10392.jpg
  • sdc10395.jpg
  • sdc10398.jpg
  • sdc10403.jpg
  • sdc10404.jpg
  • sdc10405.jpg
PDF

klasa 1

Warsztaty w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej

W dniach 20 i 23 marca uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w ciekawych warsztatach czytelniczych w Bibliotece Wojewódzkiej w Krakowie. Warsztaty czytelnicze w pracowni komputerowej dotyczyły zagadnień geograficznych, przyrodniczych, historycznych i artystycznych związanych z rzeką Wisłą. 

Z kolei w czytelni dla dzieci odbyły się warsztaty zachęcające do samodzielnego czytania, rozwijania wyobraźni i zainteresowań. W ramach zajęć odbył się pokaz multimedialny połączony z interaktywnym czytaniem fragmentów książki pt. „Tajemnica diamentów” oraz wspólnym rozwiązywaniem zagadek detektywistycznych.

 

M.Duchnik