Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • dscn7275.jpg
  • dscn7288.jpg
  • dscn7291.jpg
  • dscn7293.jpg
PDF

klasa 3

Konkurs „ Krakusek” zakończony

Uczeń klasy III Jacek Lorkowski zdobył wyróżnienie w finale XIII Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krakowie „ Krakusek”, który odbył się na Wawelu . Celem konkursu było zachęcenie dzieci do poznawania Krakowa, jego zabytków, historii, tradycji i legend oraz umożliwienie udziału w aktywnych formach edukacji takich jak: lekcja muzealna, wycieczka po Krakowie, rodzinna gra terenowa. Jak co roku konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród uczniów klas trzecich naszego województwa . 

Organizatorzy konkursu wiedzy gratulowali wszystkim finalistom wspaniałego przygotowania, gdyż byli pod wrażeniem dużej wiedzy, jaką wykazali się w tym roku uczniowie startujący w finale. Serdecznie gratulujemy Jackowi i życzymy wytrwałości w rozwijaniu swoich pasji.

 

E.Dankiewicz