Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PDF

Klasa III

Świąteczny czas w klasie III

Pod koniec listopada czując już zbliżające się święta Bożego Narodzenia daliśmy się do Młodzieżowego Domu Kultury „Domu Harcerza”. Tam wzięliśmy udział w warsztatach ceramicznych.

Tworzyliśmy świąteczne choinki i niezwykłe ozdoby, które mogliśmy pomalować specjalnymi farbami. Teraz niecierpliwie czekamy, aby zobaczyć efekt naszej pracy.

Święty Mikołaj w tym roku także nie zapomniał o nas. 6 grudnia na zajęciach dekorowaliśmy pierniczki. Lukier i liczne ozdoby sprawiały, że przez chwilę poczuliśmy się jak cukiernicy. Później pośpiewaliśmy już kilka świątecznych piosenek mając nadzieję, że tak zawołamy św. Mikołaja. Udało się! Przybył i do nas obdarowując nas wspaniałymi książkami i wniósł w nasz dzień jeszcze więcej radości.