Szkoła Podstawowa nr 45 Sióstr Pijarek w Krakowie

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
PDF

Klasy II, III, IV i VI

Christmas Escape Room

Ostatni tydzień przedświąteczny rozpoczął się w naszej szkole od gry językowej o nazwie Christmas Escape Room, przygotowanej przez panią Joannę Prażuch na podstawie materiałów Agnieszki Iwanickiej („Pani z klasą”).

W grze wzięli udział uczniowie klasy 2,3,4 i 6 na zajęciach języka angielskiego. Zabawa polegała na rozwiązaniu 5 quizów w języku angielskim, związanych ze słownictwem świątecznym, a następnie otworzeniu magicznej skrzyni z ukrytymi nagrodami. Każda drużyna musiała wykazać się umiejętnością logicznego myślenia i spostrzegawczością . Uczniowie musieli nie tylko wykorzystać swoją wiedzę i kreatywność , ale również sprawnie ze sobą współpracować. Wszystkim klasom udało się odnaleźć hasło i tym samym zakończyć pełnym sukcesem nasz szkolny Christmas Escape Room. Jesteśmy bardzo dumni z naszych bystrzaków i już zabieramy się za przygotowanie kolejnych językowych niespodzianek!